SuperCut B177P58V3 Carbide Impregnated Bandsaw Blade, 177" Long - 5/8" Width, 3-4 Variable Tooth
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
  • 14' 9" (14 feet 9 inch) Long, For Woodcutting Only; 0.025" Thickness; .030" Kerf