uxcell AXK120155 Thrust Needle Roller Bearings with Washers 120mm Bore 155mm OD 4mm Width 2pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • [MODEL] - Bearing Model: AXK120155 (I.D.=120mm, O.D.=155mm, Thickness=4mm); Washer Model: AS120155